Адам Чесноков
Рейтинг
+172.95
Сила
546.95

Адам Чесноков

a-chesnokov

avatar
Уряд сподівався отримати кредит від МВФ у липні, і про це писали українські ЗМІ. А я писав, що у липні можливі зміни і непередбачувані ситуації. І ось такою є реальність: ua.korrespondent.net/business/financial/3717252-mvf-vidterminuvav-rozghliad-ukrainskoho-pytannia
avatar
Грудень у цьому році і квітень у наступному — найбільш небезпечні місяці будуть для уряду. Ймовірність відставки уряду з грудня по травень буде великою. Ну і думаю, що мир буде таки нарешті здобуто. В гороскопі України процеси перебудови держави видно добре. Все буде астрологія.
avatar
Оцей прогноз був опублікований у квітні у цьому році. Написав, що швидше за все, починаючи з осені компроміс у деяких питаннях у Чернівецькі міські раді буде знайдено, бо так виглядає з точки зору астрології. Закінчиться у жовтні сковуюча дія петлі транзитного Сатурна до Місяця, а транзитний Юпітер тригоном підтримає Сонце і Місяць в 11-му домі гороскопу інавгурації мера. Осінь виглядає не таким періодом застою, як період першої половини цього року. А ось як воно буде в реальності і в деталях – на це відповісти зі стовідсотковою впевненістю не можу. Чи будуть перевибори міської ради, чи оберуть секретаря міської ради у цьому році? Також не знаю відповіді на ці питання.
У 2017 році транзитний Нептун складе аспект квадратури до Місяця карти інавгурації мера. Такий аспект може означати і скандали в Ратуші, і проблеми з іноземними кредитами та інвестиціями (Нептун має відношення до 8-го і 9-го дому). Думаю, що і перевибори міської ради цей транзитний аспект Нептуна може означати також, бо Нептун – планета 8-го дому – дому символічної смерті. І ще у грудні 2017 р. транзитний Сатурн складе аспект опозиції до Меркурія, який керує 11-м домом і знаходиться в ньому. Цей аспект вказує на кризу у Ратуші, але це при умові, що чинний міський голова Чернівців буде на той час ще керувати.
avatar
Не всім задоволений у цьому прогнозі, але думаю, що більшість написано є правдою. Відставка Яценюка – це наслідок домовленостей, які були досягнуті між БПП і НФ у кінці березня. А ось домовленості про створення «коаліції на трьох» зайшли у березні у глухий кут. Ще важливим можна вважати, що переговори про створення технократичного уряду на чолі з Яресько у березні провалилися, а від БПП був висунений свій кандидат. Політтехнолог Сергій Гайдай вважав, що П. Порошенку вигідно тримати на прем’єрські посаді Яценюка, бо він відводить негатив від нього і його політсили. Обрання Гройсмана – це перекладання всієї відповідальності за стан в країні на Президента і БПП. Щодо перспектив нового уряду і роботи ВР, то можна констатувати зменшення впливу Президента на партії і ефективну роботу ВР. Швидше за все, буде нестійка більшість, у які час від часу не буде вистачати голосів. Наступний виток великої політичної кризи, на мій погляд, буде у грудні.
avatar
Цей прогноз опублікував 12 лютого в одному із своїх блогів. Раніше у 2015 році також писав, що важливим для Президента буде місяць березень. Друга половина березня – найбільш кризовий період 2016 року у гороскопі інавгурації Президента. Думаю, що у березні найбільш ймовірні такі варіанти розвитку подій: а) перемовини про створення нової коаліції у ВР заходять у глухий кут; б) з фракції БПП виходить група депутатів і після цього нова проєвропейська коаліція у парламенті не може бути сформована; в) відставка Яценюка і хаос у ВР.
avatar
Настав час підбити підсумки. Незадоволений цим прогнозом. Був у деяких твердженнях близьким до правди, але не зумів більш точніше описати події. Мушу визнати: для таких складних прогнозів на рік мені не вистачає досвіду і знань в астрології. Багато написано «ніочом». Ще я несерйозно ставлюся до цього. Для таких прогнозів потрібно більш краще розуміти цикли планет, більше використовувати гороскопів, вміти поєднувати інформацію з них, потрібно розбиратися в геополітичних процесах і багато ще іншого. Прогноз на 2016 рік писати не буду. Погані прогнози – ганьба для астрології. Але відсутність прогнозів – також ганьба.
Буду старатися акцентувати увагу на тому, що не збулося. Міжнародних конфліктів у цьому році було багато, були важливі переговори і договори. Перша половини року була сприятлива для збільшення популярності таких харизматичних політиків, як Саакашвілі і Москаль. Неправильно написав про те, що у другі половині року внутрішні проблеми в країнах будуть мати важливіше значення для політиків за проблеми міжнародні. Трактував значення знаку Діви, але не врахував розміщення транзитного Юпітера у домах важливих гороскопів. Правда, писав, що в гороскопі США транзитний Юпітер у 9-му домі у другі половині року вказує на важливість зовнішньої політики, а у цьому році дізнався, що Юпітер у Діві мав важливе значення для зовнішньої політики СРСР і тепер РФ. Про це написав у своєму блозі. adamastrolog.blogspot.com/2015/10/1917.html Про проблеми і скандандали у 2015 році, які пов’язані з релігією, написав правильно, але не зумів написати з якою релігією будуть пов’язані ці проблеми. Радикальні ісламісти про себе заявили у цьому році сильно. Зі змінами в ісламському світі пов'язаний цикл Сатурн-Нептун. Деякі астрологи у 2014 році про це писали. Писав кілька разів, що буде нелегко керівникам деяких держав світу. Це, напевно, також написано неправильно. 10-й дім в мунданні астрології відповідає не лише за владу, але й за авторитет держави у світі. Напружені аспекти до елементів 10-го дому, швидше за все, вказували на важливий і напружений період в існуванні держав. Можливо, що потрібно було розглядати більше важливих гороскопів. Не розглядав, наприклад, гороскопи інавгурації президентів США І РФ. Не збулося про кризу і зміни у владі РФ. У перші половині року, коли Юпітер був під найбільшою напругою від аспектів Урана і Плутона було звільнено лише 20 генералів Рф. echo.msk.ru/news/1545364-echo.html У травні і червні в Україні не було великих народних бунтів, напевно тому, що прогресивних аспектів було замало, потрібно було враховувати транзити. Про фінанси-економічний стан в України написав, думаю, більш-менш близько до правди. Не знаю чи можна називати ситуацію в країні крахом, але вона є дуже важкою. Дефолт офіційно невизнаний, але ситуація є близька до дефолту. Про можливість відкритої війни між Україною і Росією у цьому році перебільшив. Напевно, що планети вказували на інтереси Росії у війні на сході України і погршення стосунків між державами. Можливо, що 2016 році вдасться вирішити конфлікт на Сході. Плутон у 2016 році на Асцеденті гороскопу України символізує початок перебудови держави. Можливо, що події не будуть аж такими поганими і драматичними, але важливі зміни мають бути. Знаю, що ще може бути напруга у стосунках України і Росії у літі 2016 року. Подивимося. Для Президента цей рік був непоганий. А ось 2016 рік буде складнішим для нього.
Думаю, можна було написати краще, але є так, як є. Свої помилки визнаю. Визнавати свої помилки — це крок до досконалості. Є люди, які кажуть, що у всьому винен Порошенко, Яценюк, Путін, Росія, але тільки не вони самі — це «совкове» мислення. Брати на себе відповідальність, бачити у собі зло – це і є справжній героїзм. Писати прогнози, думаю, буду, але не такі складні, як прогнози на рік.
avatar
Що можна сказати? Вважаю, що проблеми і зміни в коаліції у вересні вписуються у цей прогноз. Вписується у цей прогноз і падіння політичного рейтенгу А. Яценюка і неучасть його партії у місцевих виборах у жовтні. Було багато скандалів і було руйнування стосунків. Про душевні муки А. Яценюка перебільшив. Писав, що успіх, пов'язаний з іноземцями, у жовтні може відвернутися від нього, писав, що у листопаді уряд може не отримати підтримки міжнародних фінансових організацій або кредити будуть надаватися під важкими вимогами. МВФ у жовтні не надав Україні грошову позику, мотивувавши це тим, що можна буде договорюватися після виборів після стабілізації політичної ситуації в Україні. Українські владі восени було висунуто вимоги. m--p.com/mvf-nazvav-umovi-prodovzhennya-spivpratsi-z-ukrayinoyu/ Гривня у листопаді трохи знецінилася. Бюджет на 2016 рік ще не прийнято. Дехто запитує: а в чому Яценюку буде нелегко? Своїм заголовком хотів донести, що люди у владі, які мають багато грошей, не можуть вирішити велику кількість проблем в Україні. Щоб змінювати країну – потрібно мати бажання, совість, любов.
Тепер перейду до головного. Писав, що у грудні А.Яценюк може позбутися своєї посади. Грудень виглядає як найбільш кризовий місяць для уряду від початку роботи. В гороскопі Яценюка також виділений грудень. Чи буде точно відставка Яценюка у цьому місяці? З впевненістю на сто відсотків не можу це стверджувати. Логіка підказує, що довго він не буде керувати. Грудень – місяць найбільшої кризи. Дивився, що ще у гороскопі Яценюка у 2016 році будуть несприятливий періоди у кар’єрі. Багато інших факторів свідчать, що Яценюку залишилося недовго. На мій погляд, у 2016 році дуже ймовірна парламентська криза (це знаю з гороскопу України). В гороскопі інавгурації Президента у 2016 році картина гірша, ніж у цьому році. Дуже можлива втрата популярності Президента, не слід виключати навіть загрозу його правлінню. Напевно, що це буде пов’язано з непопулярними рішеннями, які мають відношення до ситуації на сході України. Несприятливим для П. Порошенка найбільше виглядає місяць березень. Подивимося що тоді буде. У грудні почався сприятливий період для кар’єрного росту і збільшення впливу на політику ворога Яценюка – Михайла Саакашвілі (21. 12. 1967. 6:23 GMT+4 Тбілісі). Сприятливий для політичної діяльності Саакашвілі має бути і значна частина 2016 року. Моя думка така: довго керувати Яценюк не буде. Вірю у перемогу!
avatar
Тут я мав на увазі свій коментар, а не увесь прогноз. Чи збудиться – покаже час.
avatar
Та це я написав у коментарі з іронією. Якщо дивитися на нашу реальність без гумору, то стає дуже сумно.
avatar
Писав, що головне досягнення Президента – це мир. І ось, думаю, війна має закінчитися, можливо, що і до кінця цього року. У це важко зараз повірити, але така буде реальність. Знаю, що ще восени дуже можливе загострення війни на сході. А після цього вдасться Президенту здобути мир. Мир – це великий здобуток. Потрібно помічати й позитив. Не все так погано. Могло бути і гірше.
Прокоментую тут свої попередні коментарі про події у квітні. Зміни у владі у другі половині квітня не відбулися, а ось загадкові політичні вбивства у квітні були. Ці події були негативні для авторитету П.Порошенка і А. Авакова.
avatar
Прогнозую Арсенію Яценюку цього року «всьо». Будьмо оптимістами. Є чому радіти. Не все так погано.
avatar
Наша європейськість і демократичність: Your text to link...
avatar
Змова, спрямована протии когось із влади, думаю, можлива. Нептун відповідає за таємні змови, залаштункову діяльність. Тепер такі неспокійні часи, що можливі відставки, бунти, змови, замахи…
Дивився на гороскоп А. Яценюка і на гороскоп призначення його уряду. У другі половині квітня транзитні Уран, Марс і Меркурій не зачіпають важливих точок у цих гороскопах. А ось транзит Нептуна цієї весни для А.Яценюка буде важливим. У гороскопі А. Яценюка транзитний Нептун буде з 9-го дому у квадратурі до Нептуна карти. Нептун керує у його гороскопі 10-м домом – домом кар’єри і слави. В гороскопі призначення уряду транзитний Нептун буде у з’єднанні з Сонцем у 8-му домі. Нептун у тому гороскопі керує 9-м домом, а Сонце – Асцендентом. Такі розміщення планет вказують на можливі скандали пов’язані з іноземцями (9-й дім), таємні фінансові махінації (8-й дім), неправильне використання урядом грошей з-за границі – все це може привести до відставки уряду Яценюка. Вже писав, що цей рік не буде сприятливим для цього політика.
avatar
Про ефективну роботу влади значно перебільшив, бо писав з оптимізмом, не врахував такі важливі гороскопи як гороскоп України, гороскоп призначення уряду Арсенія Яценюка та ін., ну і в самому гороскопі інавгурації багато червоних ліній, які свідчать про багато проблем. У цьому гороскопі сильний 10-й дім, тому зробив я хибні припущення про ефективну роботу влади, ще ця карта найбільше описує правління Президента, а не всю владу. Маємо бути відповідальні за свої слова. Свої помилки визнаю. А кращий прогноз у цьому дописі, думаю, про те, що ситуацію на сході України не вдасться вирішити лише за допомогою армії, потрібно буде налагоджувати діалог з людьми і шукати компромісні рішення. Багато різних аналітиків писали, що АТО завершиться перемогою України. Петро Порошенко переконував: АТО має тривати години, має закінчитися до кінця тижня. Порошенко не є успішним головнокомандувачем, а українські війська не перемогли ні у 2014 році, ні у цьому році. Можна як завгодно фантазувати про ефективну роботу влади, про швидку перемогу України, про те, що народ все вирішує, але реальність є такою, якою є. Реальність переможе! Розум нам поможе.
Помітив у гороскопі України небезпечний час для влади. Тоді можуть відбутися зміни. У другі половині квітня транзитний Уран буде у квіконсі до Плутона, а транзитні Марс і Меркурій будуть в опозиції до Плутона, управителя 10-го дому карти України. Буде один день, коли Плутон в гороскопі перебуватиме під найбільшою напругою. Хто більш-менш розуміється в астрології, то може подивитися до яких домів мають відношення Уран, Марс і Меркурій в гороскопі держави. Трактувати ці розміщення тут не буду. У солярному гороскопі України під влив аспектів цих планет попадає Сатурн і Марс, у гороскопі інавгурації – Сатурн, а в космограмі П.Порошенка – Нептун. Дивився, що і в космограмах О.Турчинова і А. Авакова Нептун перебуває у тому самому 17-му градусі Скорпіона, в якому знаходиться Нептун П.Порошенка. Не знаю часу народження цих трьох політиків, щоб зрозуміти точно, яке значення для них будуть мати транзити планет у квітні. Припускаю, що може бути якась загадкова подія, бо буде акцентований у гороскопах Нептун. Транзитні Уран і Марс дають несподіваність і раптовість. Ще зміни у владі ймовірні у перші половині червня.
avatar
Збираюся написати. Кажуть у народі, що якби знав де впадеш, то соломи підстелив би. Але я не думаю, що хтось зможе змінити на краще ситуацію в 2015 році в державі.
avatar
Більшість того, що було написано тут рік тому, збулося. Україна змінилася. Ми були свідками великого патріотичного піднесення. В декого було розчарування, дехто, незважаючи ні на що, продовжує радіти цьогорічним подіям і відчувати гордість за Україну. Кожна людина старається жити так, як їй комфортно. Дивитися на світ без рожевих окулярів буває важко, розчарування викликає душевну біль, важко відчувати себе обманутим дурнем, легше бути відірваним від реальності, вдаючи, що нічого страшного не відбувається, легше зняти з себе відповідальність. На відміну від таких людей, стараюся не боятися визнавати свої помилки. Спробую пояснити те, що збулося, а що ні.
Цей рік був важливий для великих держав, багато чого змінилося в світі. В ЄС на виборах до Європарламенту значну підтримку виборців одержали представники націоналістичних партій. Найбільший прояв патріотизму і націоналізму був у нашій країні. Вертикальний конфлікт в Україні «влада-народ» переріс в горизонтальний конфлікт між прибічниками протилежних політичних поглядів. У Росії, як і в 2013 році, були бунти проти мігрантів. У США у другі половині року (правда Юпітер тоді вже вийшов із знака Рака) виправдальний вирок поліцейському за вбивство чорношкірого чоловіка призвів до масових безладів. За стихійні бунти відповідає квадратура Уран-Плутон, яка мала вплив на цілий рік.
Найважливіша тема року – проблеми у міжнародні сфері. В У квітні почала заварюватися вся ця каша на сході Україні. Саме у квітні було проведені важливі переговори в Женеві. Найбільш жорстку позицію до Росії зайняли США. Також, як і прогнозував, був військовий конфлікт на Близькому Сході. Барак Обама прийняв рішення завдати авіаційні удари по базам терористів. Про зміни в фінансово-економічні сфері США можна сказати, що, наприклад, цього року США значно збільшили видобуток нафти. Для Росії 2014 рік — важливий і напружений у міжнародних відносинах. У квітні, можливо, Путін був би пішов далі, якщо б не стримуюча позиція США та інших держав. Проблеми у міжнародні сфері мали негативний вплив на фінансово-економічні системи багатьох держав.
Про розміщення Юпітера у Левові у другі половині року важко сказати щось конкретне. Революцій у другі половині року у світі, здається, не було, тому можна вважати цей час непоганим періодом для лідерів держав.
У першому абзаці про Україну правильно майже все. Лише не є правильно, що опозиції потрібно готуватися до затяжної боротьби. 2014 рік не приніс Україні спокою і стабільності, хоч багато людей вірили, що вже скоро настане мир і стабільність. Писав, ну і зараз вважаю, що для України вирішальним у боротьбі буде 2015 рік. Стосунки з ЄС не змінили на краще ситуацію в країні. Зміни є, але ці зміни мають негативний характер.
Правильно написав трактування про транзитний Сатурн. Маємо період кризовий для влади і напружені міжнародні стосунки. Спочатку були проблеми у відносинах з державами Європейського Союзу, а потому – з Російською Федерацію. Про долю Януковича і його партії більш-менш правильно написано, бо були й небезпеки і зміни пов’язані з його правлінням, були розколи у партії, був Янукович під тиском іноземців. Не вдалося мені точно спрогнозувати закінчення терміну його правління. Віктор Янукович аж до літа, до обрання легітимного Президента, не визнавав, що він не Президент. Прогнозувати майбутнє не є легко. Потрібно вміти правильно розтлумачити розміщення планет. В гороскопах ніде буквами не написано, що Янукович у лютому втече до Росії. В гороскопі України у лютому, коли була революція, транзитний Уран був у квадратурі до Урану України. Уран в астрології відповідає за революції, реформи, новаторство, несподіванки. Цю лютневу революцію можна було спрогнозувати, але я не розумів точно якого масштабу будуть тоді зміни в країні.
У травні ретроградний Сатурн вийшов з 10-го дому України (відповідає 10-й дім за владу). У травні закінчилася криза пов’язана з відсутністю лідера держави. Чи можна період від травня вважати періодом зміщення української політики на міжнародні відносини? Думаю, що так. У літі Президент підписав другу частину угоди з ЄС, ну і в серпні Порошенко сів за стіл переговорів з Путіним. До речі, справдився мій прогноз, що важливим для України може бути місяць серпень. Писав про якийсь остаточний результат для влади. У серпні наступ української армії провалився, а Президент був змушений шукати компроміси. Навіть без астрології дехто з людей знає, що місяць серпень є важливим для Російської Федерації. Наприклад у серпні 2009 року російські війська вторглися в Грузію. Якщо хтось цікавиться більше, то можна почитати тут:http://gorodbryansk.info/2012/08/august-2/ Нічого у світі не є випадковим. Стосунки з іноземцями не принесли владі значного успіху: війна не припинилася, ситуація в економіці погіршується.
Про долю політиків зпрогнозовано більш-менш непогано. Кличко став мером Києва, Яценюк — Прим’єр-міністром, Тимошенко вийшла на свободу. Про Тягнибока трохи помилився. В космограмі Тягнибока, складені на день його народження, Північний вузол Місяця знаходиться в Овні. Таке розміщення вказує, що Олегу Тягнибоку потрібно більш займати лідерську позицію, не боятися відповідальності, проявляти ініціативу, відкрито висловлювати свої думки, боротися за свої переконання, менше прислухатися до партнерів. Нестача запалу у лідера «Свободи», напевно, була однією із причин поразки його партії на цьогорічних парламентських виборах.
Не варто зациклюватися на минулому і вести пусте спілкування про те, що потрібно чи не потрібно було робити революцію. Так мало бути, держава йшла до такої розрухи. Прочитав в одній книжці з астрології, що відомий мислитель Фома Аквінський вважав, що доля груп людей більш визначеніша, бо людина самостійна може більше змінити свою долю, ніж людина, яка залежить від колективу. Доля маси людей більш фатальна. Прогнозувати майбутнє держав і народів легше. Народними масами, коли вони перетворені на стадо, легко можна маніпулювати, бо більшу роль відіграють у них емоції, а не розум. Відомі психологи також дотримувалися такої думки. Слава астрології!
avatar
Дякую за відповідь. А чого я маю бути толерантним? Ось пан Георгій Манчуленко називає людей «сміттям» і нічого. Привикайте до сучасної реальності. Так, моє життя не було легке і зараз не легше. Виховувався без батька. Тепер маю проблеми в домі. Вважаю, що людина, в якої все легко приходить, не є духовно сильною, такі люди рідко добиваються якихось висот. Горджуся тим, що захоплююся астрологією. Хоч інколи в своїх текстах можу десь допусти граматичні помилки, але вважаю, що ніхто з політологів тут у Чернівцях не може написати такі складні прогнози як у мене. А цих «вчених» у наш час так багато, що ідуть зі своєю мудрістю торгувати на калинівський ринок.
Думаю, що потрібно патріотам стати на коліна перед матерями, в яких загинули діти. Добре було, щоб люди, які називають себе «патріотами» роздали своє майно бідним, жили як Ісус Христос, і показали приклад іншим людям. Але знаю, що вони на це не здатні. Лише знають багато молоти язиками і розколювати народ.
avatar
Пані Галино, на мій погляд, Ви любите брехню і жиєте в ілюзіях. Таким людям як Ви нема що доказувати, бо сперечатися з Вами марно. Тепер велике значення відіграють емоції, а не розум і совість, але вирішив трохи написати. Ви багато у своїх дописах пишете про правду, пишете що вона переможе. Добре.
Питання до Вас: правда, що простим людям після майдану стало важче жити? Правда, що до влади прийшли знову олігархи? Правда, що вибрали президента, який був серед засновників ПР і мав відношення до скандалу у команді Ющенка. Правда, що син президента і багато синів депутатів і інших високопосадовців не приймають участь у АТО? Правда, що люди, які називають себе «патріотами», багато років піднімають розкольницькі теми, замість того, щоб об’єднувати країну? Правда, що одні люди ледве зводять кінці з кінцями, а багаті посилають їх на забій?
Ви пишете, що війна закінчиться у середині серпня. Мій прогноз такий: 2015 рік не буде спокійний. Знову дуже ймовірний бунти і військові дії. Життя простих людей значно не покращиться за правління Порошенка, а навпаки може бути гірше. Побачимо у 2015 році на чиєму боці правда. Чи готові Ви стати на коліна і попросити вибачення у народу за свою дурість?
Знаю, що тепер модно бути зомбованим лохом. Знаю, що висловлювати свою думку публічно зараз може бути небезпечно, але я люблю правду. Слава астрології! Ганьба таким «патріотам»!
avatar
У тексті багато астрологічних термінів. Астрологія не для всіх. Потрібно нею цікавитися, любити її, щоб щось розуміти у ній.
Напишу згодом про гороскоп інавгурації Петра Порошенка. Напишу своє трактування того, що у солдата випала зброя.
avatar
Поважаю людей, які не бояться висловлювати відкрито думки. Добре, що Ви розвиваєте свою індивідуальність, маєте і виражаєте думки відмінні від думок більшості. Не піддавайтеся стадному інстинкту. Маси не люблять думати. Карл Юнг вважав, що індивідуальний розум людини під впливом групи людей часто затьмарюється. Варто згадати те, що Гітлер виголошував свої божевільні ідеї перед великим натовпом.
Часто не всім правда подобається. Думаю, що легкі стосунки, про які Ви пишете, стали популярні через вплив Західної культури. Колись за радянських часів у 80-х роках казали, що сексу в СРСР нема. Трохи парадоксально, але тоді була духовність кращою. А зараз багато жителів України хочуть бути європейцями, хочуть демократії, але чомусь ми із Західної культури беремо негативне. Так само, як і при СРСР, люди люблять красти, пити алкогольні напої, і до цього добавилася сексуальна розпуста, збільшилася жадоба до матеріального збагачення.