Гороскоп призначення В. Гройсмана Прем’єр-міністром України

  Гороскоп призначення Володимира Гройсмана Прем’єр-міністром України багато в чому не схожий на політичні гороскопи, які мені доводилося інтерпретувати. Тому взяв паузу для того, щоб подивитися як будуть розвиватися події в реальності.

 

  Найбільше мене спочатку здивував Місяць, який є управителем 1-го дому, на Асценденті. 1-й дім і його елементи у цьому гороскопі символізують Прем’єр-міністра і перше враження від його правління. У натальні астрології, якщо Місяць у Ракові знаходиться у 1-му домі, то індивід справляє враження емоційної, вразливої людини з мінливим характером. У мунданні астрології Місяць більш пов'язаний з простими людьми, народом. Що символізує Місяць і знак Рака на Асценденті у цьому гороскопі? Можливо вказує на те, що цей Прем’єр-міністр та уряд буде сприйматися дуже емоційно народом і викликати масові народні хвилювання, можливо чутливість Прем’єр-міністра до процесів у соціумі, можливо його залежність від настроїв у суспільстві. Навіть тепер до кінця не зрозумів як слід інтерпретувати це розміщення Місяця у такій політичні карті, бо за 25 років незалежності України склалася така традиція: прийшовши до влади, політики стають далекі від життя народу. 

 Безсумнівно, Місяць у цьому гороскопі відіграє дуже важливе значення. Місяць у знаку Рака – це добра позиція, але Місяць знаходиться під несприятливими аспектами Сонця і Ліліт. Квадратура від Ліліт з 4-го дому вказує на негатив, який йде від народу (4-й дім). Квадратура від Сонця з 10-го дому символізує те, що Володимиру Гройсману буде важко керувати, зберігати свою популярність (Сонце і 10- й дім), бо цьому буде перешкоджати настрої і процеси в суспільстві, які будуть мати вплив на Прем’єр-міністра (Місяць у Ракові на Асценденті).

 В астрології є таке поняття, як «Місяць без курсу» (коли Місяць, виходячи зі знаку зодіаку, не створює точних мажорних аспектів). У цьому гороскопі Місяць без курсу, а це означає брак дій. Складається враження, що Прем’єр-міністр під дією обставин буде змушений більше пливти за течією, ніж впливати на процеси. Дуже можливо, що йому не  вистачить часу для реалізації своїх задумів. Управитель 1-го дому на Асценденті. Трактування: зацикленість на власні персоні, переварювання емоцій (Місяць) у собі. Такий Місяць символізує те, що В. Гройсману особисто буде важко  змінити ситуацію в країні і впливати на процеси.    

  У 10-му домі Сонце у з’єднанні з Ураном в Овні, а також управитель 10-го дому Марс, вказують на цілі Прем’єр-міністра бути лідером, добитися слави (Сонце), принести зміни (Уран), діяти активно і рішуче (знак Овна і Марс). Але чи зможуть бути реалізовані ці прагнення з таким управителем Асценденту і з такими напруженими аспектами у цій карті?  Думаю, що значна частина обіцяного і задуманого виконана не буде – це очевидно без астрології і це вже стало традицією.

  Слабка Венера в Овні, знаку свого вигнання, керує 11-м і 4-м домом і знаходиться в 10-му домі.  Венера – ще й планета в елевації. Сприятливим є те, що є аспект тригона Марс-Венера і є рецепція. Може свідчити така Венера про вплив на авторитет і правління Прем’єр-міністра та уряду (10-й дім) напружених стосунків між деякими політичними групами у парламенті (11-й дім), а також невдоволення народу (4-й дім)  діяльністю уряду, але завдяки активним діям, проявленням ініціативи, навіть деяким не надто дипломатичним діям у політичні грі (шантажам, ультиматумам) стабільність у владі буде підтримуватися. Підтримуватися до певного часу.

  Великий тригон Юпітер-Плутон-Меркурій у знаку стихії Землі допомагає  вирішувати питання, які потрібні уряду, у ВР за лаштунками (Меркурій в 11-му домі і керує 12-м). Аспект рецепції тригона Юпітер-Меркурій сприяє переговорам, контактам ( Юпітер у 3-му домі) з політичними групами у ВР (11-й дім). Аспект тригона Плутон-Меркурій сприяє стабільності у дружніх стосунках (11-й дім ) з підлеглими (Плутон у 6-му домі).                 

  Розміщення планет вказують на значні проблеми у партнерстві, договорах, переговорах, стосунках з іноземцями – все це описує Т-квадратура Юпітер-Сатурн-Нептун. Сатурн у цій конфігурації планет під найбільшою напругою. Таку планету астрологи називають «гарячою». Ретроградний Сатурн – управитель 7-го дому (партнери, опоненти, договори) –  знаходиться у 5-му домі – домі ігор, творчості. Сильний у Рибах Нептун керує 9-м домом (іноземці, заграниця, зовнішня політика)  і знаходиться в ньому. Слабкий Юпітер у Діві, який керує 6-м домом (підлеглі, робітники, умови праці) і знаходиться у 3-му домі (переговори, контакти, інформація). Юпітер також є молодшим управителем 9-го дому і сигнифікатором тих сфер, за які відповідає 9-й дім.            

 Управитель 10-го дому Марс входить до складу Т-квадратури Юпітер-Марс-Нептун. Марс – «гаряча планета», бо знаходиться на вершині прямого кута Т-квадратури. Така конфігурація планет вказує на конфлікти (Марс і аспекти квадратури), які можуть значно впливати на репутацію Прем’єр-міністра та кабінету міністрів і мати негативні наслідки для їхнього правління (10-й дім). Політичні ігри (Марс у Стрільці у 5-му домі) обіцяють бути гарячими. Квадратура від сильного Нептуна у Рибах, управителя 9-го дому в 9-му, вказує на скандали, ілюзії, таємниці, які пов’язані із іноземцями, заграницею (9-й дім). Аспект квадратури від Юпітера у Діві, управителя 6-го дому у 3-му, вказує на надто велике акцентування уваги на дрібницях в переговорах, означає конфлікти, які пов’язані з підлеглими,  робітниками (6-й дім), а також контактами, документами, переговорами, передачею інформації (3-й дім).

 Реальність підтверджує ці несприятливі розміщення планет. Відомо, що були непрості переговори з МВФ про виділення України чергового кредиту. Недавно у парламенті була оприлюднена скандальна інформація про те, що МВФ висунув Україні важкі вимоги і начебто існує меморандум, в якому записані ці вимоги. Офіційно Володимир Гройсман спростував це. Якщо заява про існування такого меморандуму між урядом і МВФ – це лише спроба деяких політичних сил привернути до себе увагу і дискредитувати уряд і Прем’єр-міністра, то диму без вогню не буває. Час показав, що міжнародні кредитори почали більш з недовірою ставитися до України і не хочуть викидати гроші на вітер. Ще не так давно Прем’єр-міністр заявив, що, можливо, Україна буде купувати в Росії газ. Якщо Росія – агресор, як люблять повідомляти наші ЗМІ, то така заява виглядає трохи дивною. Таємниці, скандали, кризи і конфлікти, пов’язані з переговорами, договорами та іноземцями, у цьому гороскопі видно добре. І це ще не кінець.

  Транзитний Сатурн і транзитний Марс будуть довгий час у другі половині цього року активувати несприятливими аспектами важливі точки  Т-квадратур Юпітер-Марс-Нептун і Юпітер-Сатурн-Нептун цього гороскопу. Вказують такі аспекти на конфлікти і кризи у сферах, за які відповідають ці конфігурації планет і про які написано вище.

  Транзитний Юпітер з осені почне складати аспекти опозиції до планет в 10-му домі. Аспекти опозиції Юпітера не такі несприятливі, як, наприклад, аспекти опозиції Сатурна. Ці аспекти опозиції Юпітера несприятливі будуть для правління і репутації Прем’єр-міністра та уряду (10-й дім), успіху на таких аспектах буде добитися важко. З осені намагання уряду самостійно діяти, активно втілювати в життя зміни (планети в Овні в 10-му домі) будуть більше наштовхуватися на опір і нерозуміння. Потрібно буде більше приділяти уваги партнерським стосункам, увагу і час  домовленостям (транзитний Юпітер буде у Терезах).  

 Важливим може бути з’єднання транзитного Урана з Сонцем у цій карті  у липні. Аспект не буде точним, бо Уран змінить рух на ретроградний, але зміни і непередбачувані ситуації може принести. Уран керує в карті 8-м домом, а Сонце – 2-м. Уран і Сонце знаходяться у 10-го дому. Саме десь у липні уряд сподівається отримати черговий транш від МВФ. Цей аспект з’єднання Урана з Сонцем означає зміни (Уран), які можуть вплинути на авторитет і популярність Прем’єр-міністра та уряду (Сонце і 10-й дім), а також на фінанси і економіку (2-й дім).

  А що стосується часу, коли цей уряд може припинити своє існування, то прогнозувати, опираючись лише на цей гороскоп, не є надійним підходом. Потрібно враховувати такі важливі гороскопи, як, наприклад, гороскоп держави, гороскоп інавгурації Президента. Мені не вдалося точно спрогнозувати відставку зі своєї посади теперішнього екс-прем’єра Арсенія Яценюка, коли я використовував гороскоп його призначення. Писав, що відставка можлива у грудні 2015 року, а реальність виявилася іншою. Але грудень можна вважати початком  політичної епопеї з відставкою уряду. Ну і в грудні уряд Яценюка був підданий великі критиці і звинувачений у корупції.

  У гороскопі України (24.08.1991, 18:01 (GMT+3), Київ) у кінці грудня 2016 року транзитний Плутон вийде на Асцендент. Цей аспект і транзит Плутона по 1-му дому пов'язаний з процесами перебудови держави. У лютому цього року Плутон з’єднався з Асцендентом карти. Тоді розпалася коаліція в парламенті і почалася гостра фаза політичної кризи. І ось петля транзитного Плутона знову активує Асцендент у грудні. А в квітні 2017 року транзитний Плутон стане стаціонарним. Нагадаю, що коли у квітні у цьому році транзитний Плутон у 1-му домі став стаціонарним, то відбулося перезавантаження влади. Ймовірність повторення того, що «верхи не можуть керувати по-старому» (Плутон – управитель 10-го дому – дому влади) з грудня 2016 року по травень 2017 року буде великою. І ще в листопаді цього року транзитний Сатурн складе аспект опозиції до Сонця в гороскопі інавгурації Президента (подібне було у березні).

  У гороскопі призначення В. Гройсмана Прем’єр-міністром України можна виділити кілька небезпечних проміжків часу, коли може відбутися відставка, і вони збігаються з важливими аспектами в  гороскопі України.

 Перший небезпечний період буде у другі половині грудня — перші половині січня. Тоді транзитний ретроградний Уран, повернувшись до свого положення в карті, з’єднається з Ураном і стане стаціонарним. Уран в гороскопі керує 8-м домом, тож означати відставку уряду – його символічну смерть – може.

 Другий небезпечний період буде у квітні наступного року. Транзитний Уран з’єднається з Сонцем карти. Через рік у парламенту з’явиться можливість оцінити діяльність уряду і проголосувати за недовіру, а в Володимира Гройсмана з’явиться вагома причина піти з посади. Цей варіант виглядає більш ймовірним з точки зору здорового глузду.

 Будуть й інші небезпечні аспекти, які можуть символізувати негативні зміни і відставку уряду. Наприклад аспекти квадратури петлі транзитного Урана до Місяця і Асценденту у 2017 році у перші половині червня і перші половині жовтня. Але ймовірність того, що цей уряд протягне так довго, є невеликою.

2 коментарі

Адам Чесноков
Грудень у цьому році і квітень у наступному — найбільш небезпечні місяці будуть для уряду. Ймовірність відставки уряду з грудня по травень буде великою. Ну і думаю, що мир буде таки нарешті здобуто. В гороскопі України процеси перебудови держави видно добре. Все буде астрологія.
Адам Чесноков
Уряд сподівався отримати кредит від МВФ у липні, і про це писали українські ЗМІ. А я писав, що у липні можливі зміни і непередбачувані ситуації. І ось такою є реальність: ua.korrespondent.net/business/financial/3717252-mvf-vidterminuvav-rozghliad-ukrainskoho-pytannia
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте