Арсенію Яценюку буде нелегко

Що чекає на уряд Арсенія Яценюка? Чи можлива його відставка цього року? На ці питання пробують дати відповідь експерти. Хочу поділитися своїми прогнозами про майбутнє уряду Яценюка на другу половину 2015 року.

Майбутнього не треба боятися. Потрібно розуміти: справжнє щастя – це вміння радіти тому, що у нас вже є, вміння цінувати справжні духовні цінності. Гроші не мають сили змінити світ на краще, на це здатна тільки любов. В алхімії є такий закон: «Щоб робити золото, передусім необхідно мати деяку кількість справжнього золота… Якщо ти зовсім не маєш золота, тоді немає ніякої можливості його зробити». Якщо у людини нема совісті, не вистачає волі робити добро, нема любові, то вона нічого не змінить на краще, і її матеріальне багатство не допоможе. Наша країна – країна багатіїв у владі і громадян, які ледве зводять кінці з кінцями, це підтверджує.

Інтерпретацію гороскопу призначення А. Яценюка Прем’єр-міністром вже публікував в одному із своїх блогів. Любімо астрологію: Гороскоп призначення Арсенія Яценюка Прем’єр-міністром України Ректифікацію гороскопу Арсенія Яценюка знайшов на сайті астролога-професіонала Костянтина Дарагана. Почну з гороскопу уряду.

 

У гороскопі призначення Прем’єр-міністра України цього року є важливою петля транзитного Нептуна. Транзитний Нептун вже двічі проходив точне з’єднання з Сонцем у цій карті. Сонце в гороскопі має відношення до 1-го, 2-го і 8-го дому, а Нептун — до 9-го і 8-го. Цей транзит вказує на туманний період у діяльності уряду, приймати правильні самостійні рішення в такі часи важко. Дуже можливі таємні впливи на Прем’єр-міністра, можливі таємні фінансові махінації.

У листопаді буде точний аспект квадратури транзитного Сатурна до натального Нептуна, а в грудні — до Сонця. Сатурн в карті має відношення до 6-го і 4-го дому. У листопаді уряд може не отримати фінансової підтримки закордонних організацій або кредити будуть надаватися під важкими умовами, можливі проблеми з поверненням боргів. У кінці листопада – початку грудня буде транзитний Марс у Терезах негативно аспектувати в гороскопі т-квадратуру Юпітер-Уран-Плутон. Останні два місяці 2015 року будуть найважчими для уряду і Прем’єр-міністра. Квадратура транзитного Сатурна до Сонця у грудні показує час, коли уряд може припинити своє існування. Марс і Сатурн у гороскопі  – планети 4-го дому. Можливо, що буде велике невдоволення народу діяльністю уряду. Не слід виключати подій пов’язаних з агресією. Будемо надіятися, що все буде мирно. Знаю, що у грудні буде транзитний Плутон в останні точній кон’юнкції з Нептуном у гороскопі України. Саме цей транзитний аспект був пов'язаний цього року з періодами кризи у фінансовій сфері і падінням гривні.

22.05.1974. 8:29 (GMT+3) Чернівці

У особистому гороскопі Яценюка картина некраща. Багато транзитних аспектів у цьому гороскопі вказують на важкі часи для Арсенія Яценюка і зміни в кар’єрі. Найбільш несприятливі аспекти – аспекти опозиції транзитного Сатурна до Сонця і Місяця. В опозиції Сатурн може найбільше проявляти свою негативну силу (опозиція – аспект Сатурна). Такі аспекти свідчать про несприятливий період для публічної діяльності, лідерські якості у такі часи буває проявляти важко або неможливо, людина може відчувати себе скованою, невпевненою, дуже ймовірні депресивні стани. У вересні транзитний Сатурн складе точний аспект опозиції до Сонця, а в листопаді — до Місяця. Сатурн в натальні карті має відношення до 7-го і 12-го дому. Сонце і Місяць знаходяться у 11-му домі і керують 1-м і 2-м домом. 11-й дім в натальні астрології відповідає за дружбу, групи людей, плани на майбутнє, покровителів. Можна очікувати значних проблем у дружніх стосунках, дуже ймовірно, що буде восени загроза розвалу коаліції в парламенті, на передній план можуть вийти труднощі у партії Арсенія Яценюка і проблеми, пов’язані з її лідером, можлива утрата впливових покровителів. Активізуються таємні вороги, залаштункові домовленості призведуть до кризи. У грудні транзитний Сатурн з’єднається з натальним Нептуном, управителем 10-го дому в 6-му, вказуючи на кризу у професійні діяльності. Натальний Сатурн у гороскопі Арсенія Яценюка знаходиться у 12-му домі у знаку Рака – знаку свого вигнання, сприятливих аспектів з Нептуном у гороскопі нема, тому позитиву від цього транзитного аспекту очікувати не слід. Слід пам’ятати і про петлю транзитного Нептуна. Також у прогресіях аспект опозиції прогресивної Венери до натального Нептуна вказує, як і інші показники, на загрозу відставки. Дуже ймовірні скандали.

У вересні транзитний Уран складе точні аспекти до натальної партільної квадратури Марс-Венера. Марс і Венера мають відношення у гороскопі Арсенія Яценюка до 1-го, 10-го, 5-го і 11-го дому, а Уран – управитель 8-го і 9-го дому у 5-му. Марс у натальні карті знаходиться у падінні, Венера – у вигнанні. Додає негативу й те, що в гороскопі натальний Уран в опозиції з натальною Венерою і в квадратурі з натальним Марсом. Вказує транзитний аспект Урана на небезпечний період загострення боротьби за владу. Нові непередбачувані обставини, пов’язані з 9-м, 8-м і 5-м домом, можуть зруйнувати важливі партнерські стосунки, порушити стабільність у владі. Ще дирекційний Нептун склав цього року  негативні аспекти до натальної квадратури Марс-Венера. Дирекційний Уран в опозиції до натального Місяця також підкреслює, що дуже ймовірні цього року зміни, непередбачувані ситуації, які негативно впливатимуть на емоційний стан Арсенія Яценюкака. Не слід виключати навіть загрози життю (Уран – управитель 8-го дому). Відомо, що у вересні плануються перестановки в уряді. З упевненістю можна передбачити, що зміни не будуть позитивними для Арсенія Яценюка.

Ще один важливий транзитний аспект складеться у жовтні. Транзитний Юпітер тоді буде в опозиції до натального Юпітера. Транзит Юпітера є важливим для політиків. Такий аспект свідчить про несприятливий період у соціальні і політичні діяльності. Успіх відвертається у такі часи. Юпітер у карті Арсенія Яценюка має відношення до 9-го, 6-го і 10-го дому. Нові обставини можуть завадити успіху, пов’язаному з покровителями із-за кордону. Несприятливий цей транзитний аспект буде і для посади Арсенія Яценюка.

Цьогорічний солярний гороскоп Арсенія Яценюка також не можна назвати позитивним. Бажано соляр розглядати, накладаючи його на натальну карту, але я тут розгляну його як самостійний гороскоп.

 

Управитель Асценденту і Сонце розміщені у 12-му домі, який в астрологів асоціюється з ізоляцією людини, стражданням, таємною діяльністю. І ще є дуже несприятливий аспект ретроградного Сатурна в опозиції до Сонця. Уран, який входить до складу т-квадратури соляру, знаходиться в 11-му домі і керує 10-м домом. Уран вказує на зміни в кар’єрі, і ці зміни будуть пов’язані з 11-м домом. Дуже можливе руйнування стосунків, можливі проблеми з фінансами (Плутон у партільній опозиції з Венерою). Цей соляр несприятливий для публічної діяльності, лідерства, проявити свої здібності буде важко.

Дійшов висновку, що найкритичніший час для уряду буде не раніше кінця листопада. Швидше за все, у грудні Арсеній Яценюк позбудеться своєї посади. Дуже ймовірно, що вже у вересні він стикнеться із значними проблемами і змінами, пов’язаними з партіями, коаліцією в парламенті, дружніми стосунками. Йому буде нелегко.

6 коментарів

Адам Чесноков
Прогнозую Арсенію Яценюку цього року «всьо». Будьмо оптимістами. Є чому радіти. Не все так погано.
Денис Шутак
Чому саме радіти? Підняттю цін на комунальні платежі і тарифів ЖКГ? Дефолту? Росту державного боргу до 1 500 000 000 000 гривень? Підняттю пенсійного віку? Не бачу підстав для радості.
Адам Чесноков
Та це я написав у коментарі з іронією. Якщо дивитися на нашу реальність без гумору, то стає дуже сумно.
Денис Шутак
Помиляються зірки значить :)
Адам Чесноков
Тут я мав на увазі свій коментар, а не увесь прогноз. Чи збудиться – покаже час.
Адам Чесноков
Що можна сказати? Вважаю, що проблеми і зміни в коаліції у вересні вписуються у цей прогноз. Вписується у цей прогноз і падіння політичного рейтенгу А. Яценюка і неучасть його партії у місцевих виборах у жовтні. Було багато скандалів і було руйнування стосунків. Про душевні муки А. Яценюка перебільшив. Писав, що успіх, пов'язаний з іноземцями, у жовтні може відвернутися від нього, писав, що у листопаді уряд може не отримати підтримки міжнародних фінансових організацій або кредити будуть надаватися під важкими вимогами. МВФ у жовтні не надав Україні грошову позику, мотивувавши це тим, що можна буде договорюватися після виборів після стабілізації політичної ситуації в Україні. Українські владі восени було висунуто вимоги. m--p.com/mvf-nazvav-umovi-prodovzhennya-spivpratsi-z-ukrayinoyu/ Гривня у листопаді трохи знецінилася. Бюджет на 2016 рік ще не прийнято. Дехто запитує: а в чому Яценюку буде нелегко? Своїм заголовком хотів донести, що люди у владі, які мають багато грошей, не можуть вирішити велику кількість проблем в Україні. Щоб змінювати країну – потрібно мати бажання, совість, любов.
Тепер перейду до головного. Писав, що у грудні А.Яценюк може позбутися своєї посади. Грудень виглядає як найбільш кризовий місяць для уряду від початку роботи. В гороскопі Яценюка також виділений грудень. Чи буде точно відставка Яценюка у цьому місяці? З впевненістю на сто відсотків не можу це стверджувати. Логіка підказує, що довго він не буде керувати. Грудень – місяць найбільшої кризи. Дивився, що ще у гороскопі Яценюка у 2016 році будуть несприятливий періоди у кар’єрі. Багато інших факторів свідчать, що Яценюку залишилося недовго. На мій погляд, у 2016 році дуже ймовірна парламентська криза (це знаю з гороскопу України). В гороскопі інавгурації Президента у 2016 році картина гірша, ніж у цьому році. Дуже можлива втрата популярності Президента, не слід виключати навіть загрозу його правлінню. Напевно, що це буде пов’язано з непопулярними рішеннями, які мають відношення до ситуації на сході України. Несприятливим для П. Порошенка найбільше виглядає місяць березень. Подивимося що тоді буде. У грудні почався сприятливий період для кар’єрного росту і збільшення впливу на політику ворога Яценюка – Михайла Саакашвілі (21. 12. 1967. 6:23 GMT+4 Тбілісі). Сприятливий для політичної діяльності Саакашвілі має бути і значна частина 2016 року. Моя думка така: довго керувати Яценюк не буде. Вірю у перемогу!
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте