Гороскоп Єви Браун«Я не можу розказати друзям як я страждаю із-за фюрера. Я не розумію як все це могло статися, я вже не вірю в Бога…

Передавай привіт всім моїм друзям. Я помираю так, як жила. Для мене це неважко. Ти знаєш».

       Цитати з листів Єви Браун, написаних у другі половині квітня 1945 р.

Єва Браун увійшла в історію як коханка і дружина Адольфа Гітлера, вклавши шлюб з тираном у кінці війни. Яким було життя Єви Браун? Якою була її душа? Що керувало нею? Чи знала вона про злочини нацистів? На ці питання пробують дати відповідь уже багато років дослідники.
 Пропоную поглянути на особистість Єви Браун з точки зору астрології. Звичайно, що трактування гороскопу не можна вважати надто об'єктивною інформацією про життя і внутрішній світ людини, але, думаю, на деякі грані особистого життя і психіки пролити світло астрологія може.


 

У співвідношенні планет між верхньою і нижньою півсферою великої різниці нема. Таке розміщення свідчить, що сфери, які пов’язані з реалізацією людини в соціумі і сфери, які мають відношення до реалізації в особистому житті, більш-менш зрівноважені. Зрівноважені східна і західна півсфери гороскопу, які символізують особисті та спільні інтереси.

  Серед домів найменше балів мають кутові доми. Якщо в гороскопі Мерилін Монро перевагу мали кутові доми, було Сонце і Меркурій у 10-му домі і це означало, що діяльність такої людини буде сильно помітна в суспільстві, то у випадку Єви Браун цього нема. Історики вважають, що Єва не мала впливу на прийняття рішень Гітлером. Вона не була членом партії нацистів, мало цікавилася політикою, а основними її інтересами, за словами істориків, були спорт, кіно, фотографії і мода. А ось Мерилін Монро була членом Демократичної партії, намагалася  підтримувати чорношкірих людей. Гітлеру подобалося Єва за те, що вона не втручалася у його політичні справи.

  Більш-менш рівномірно розміщені планети в хрестах. Тут нема суттєвої переваги. Стихії: Вогонь – 1 планета і МС, Земля – 3 планети і Місяць, Повітря – 3 планети і Сонце, Вода – 1 планета і Асцендент. Можна сказати, що в цієї жінки значної переваги між інтровертною і екстравертною енергією не було. Перевага стихій Землі і Повітря свідчить про легкість у спілкуванні, комунікабельність і прагнення до стабільності в житті, практичність, консерватизм.

 Перейдемо до фігур Джонса. В гороскопі розміщення планет найбільш схоже на конфігурацію  «згущення» або «укіс». Це розміщення планет свідчить, що деякі сфери будуть виділятися у житті такої людини і мати для неї пріоритетне значення. У цій натальні карті – 3-й дім.

  В гороскопі гармонійні аспекти переважають над негармонійними. Гармонійні аспекти згладжують негативні ситуації, сприяють легкому життю, посилюють стабільність. Життя Єви Браун не було таке складне і напружене, як у Мерилін Монро.    

1-й дім

  Асцендент знаходиться у Скорпіоні. Індивіди з таким розміщенням Асцендента часто справляють враження пристрасних, глибокоемоційних, скритних, вольових і наполегливих людей. У житті не бояться іти на ризики і конфлікти, вміють проникати у суть речей, люблять відчувати владу над іншими, можуть бути жорстокі і вселяти страх в оточуючих.

  Плутон знаходиться у знаку Близнят у 8-му домі у з’єднанні із зіркою Бетельгейзе. Людина з таким розміщення домінанта народження має відношення до однієї чи кількох тем 8-го дому. Може реалізувати найбільше себе у сексуальні сфері, в екстремальних і небезпечних ситуаціях для життя, у сфері великих фінансів, дослідженні всього, що приховано. Життя таких людей буває сповнене перетворень і небезпек. Зірка Бетельгейзе символізує вічну славу і перемогу над ворогами, у несприятливому розміщенні з елементами гороскопу — загрозу вбивства. З’єднання цієї зірки з Плутоном у 8-му домі не є добрим розміщенням. 

  Плутон є ретроградним, а це означає, що його енергія направлена всередину і відчувається сильно на психологічному рівні. Такий Плутон надає людині великої сили волі, фанатизму, бажання боротися, не жаліючи себе, до кінця, спонукає до внутрішньої трансформації або саморуйнування. 

 Розміщенню Плутона у Близнятах не думаю, що потрібно приділяти багато уваги, бо Плутон в одному знаку перебуває роки і вплив такого розміщення на індивідуальність незначна. 

 Плутон у карті має негативний аспект з Місяцем. Квадратура з Місяцем вказує на сильні емоції, підсвідому схильність впадати в крайнощі. Підсвідомі стимули і негативні емоції можуть призводити до деструктивних ситуацій і загрожувати життю (Плутон у 8-му домі).

Молодший управитель Асценденту Марс знаходиться у знаку Близнят у 7-му домі і близько до куспіду 8-го дому. Символізує самоствердження особистості у стосунках і екстремальних ситуаціях. Знак Близнят свідчить про цікавість, легкість у спілкуванні, дотепність.

  Єва Браун змогла найбільше реалізувати себе саме завдяки сферам 8-го дому, тобто завдяки сексуальності, небезпекам і смерті. Відомо про дві невдалі спроби Єви Браун покінчити життя самогубством. Таким чином вона прагнула привернути увагу Гітлера. Залишившись у бункері з Гітлером, Єва Браун добилася головної цілі свого життя – шлюбу. Думаю, ключове слово, яке найбільше може пояснити вчинки Єви, — слово «фанатизм». Існує тип людей, які схильні фанатично боротися за свої цілі і переконання в житті. До такого типу людей і належала Єва. У кінці війни Гітлер казав: «Тільки моя вівчарка і пані Браун вірні мені і належать тільки мені».                   

   

2-й дім

  Куспід 2-го дому знаходиться у Стрільці. У такому випадку фінансовий успіх і відчуття своєї матеріальної стабільність залежить від розширення меж діяльності. Гроші такі люди можуть витрачати не економно. Доходи можуть бути пов’язані з видавництвом, релігією, політикою, філософією, юриспруденцією, соціальною діяльністю, іноземцями, чужими культурами, подорожами, вищою освітою, покровителями.

  Юпітер у Стрільці розміщений у цьому домі. Сильний Юпітер знаходиться у своєму знаку і не має негармонійних мажорних аспектів, тож він приносить великий успіх у сферу 2-го дому.

  Юпітер у карті має позитивний аспект секстиль з Сонцем. Трактування таке: самовираження, популярність, а також чоловік (Сонце у карті жінки символізує чоловіка) збільшують можливості  отримання доходів, позитивно впливають на матеріальне благополуччя (2-й дім). Сонце керує в гороскопі 10-м домом, тож символізує і начальника. Цей аспект вказує на покровителів (Юпітер і Сонце), які можуть допомагати у фінансові сфері.

  Справді, фінансова стабільність Єви Браун залежала саме від стосунків з Гітлером. Будучи його коханкою, вона отримувала дорогі подарунки і гроші. Вона заказувала товари з Франції та Італії. Жила, як то кажуть, на широку ногу.       

       

 3-й дім

  Знак Козерога знаходиться на куспіді цього дому. У спілкуванні така людина з близьким оточенням може бути стриманою. Свої думки може виражати тоді, коли обдумає. Подорожі і контакти такі люди намагаються піддаватися ретельному плануванню. Засвоюють інформацію і добре навчаються тоді, коли інформація є структурованою, має відношення до реальності, є практичною.

  У натальні карті Єви Браун у 3-му домі знаходиться багато планет, тож цей дім має важливе значення у житті цієї жінки.

  Сатурн, який керує 3-м домом, у Тельці у 7-му домі. Спілкування, подорожі, навчання залежать від партнера (чоловіка). А Венера, яка керує 7-м домом, знаходиться у Козерогові на куспіді 3-го дому. Цей  зв'язок між 3-м і 7-м домом символізує подорожі і контакти, які пов’язані з партнерськими стосунками, другою половиною.

  Меркурій у Козерогові в 3-му домі. Трактування: інтерес до подорожей, навчання, спілкування із братами і сестрами та ін. близькими людьми. Свій прагматичний інтелект (Меркурій у Козерогові) людина найбільш реалізує у контактах, подорожах, навчанню.

  Уран у Водолієві у 3-му домі. Водолій для Урана – це сильний знак. Вказує на оригінальних співрозмовників, у житті таких людей часто трапляюся незвичайні подорожі, вони прагнуть незалежності у навчанні і контактах, можуть бути несподівані осяяння.

  Уран знаходиться у кон’юнкції з Меркурієм. Це з’єднання свідчить про оригінальність розуму і ексцентричність думок. Також Меркурій має позитивні аспекти з Місяцем і Марсом. Місяць підсилює інтуїцію, а Марс розуму додає гостроту, активність. Разом Меркурій, Марс і Місяць утворюють конфігурацію планет, яка називається Великий тригон. Це сприятлива і стабілізуюча конфігурація.

  Сонце в Водолієві  у 3-му домі. Трактування: а) любов до друзів і спілкування з ними; б) прагнення  нових контактів; в) любов до незвичайних подорожей; г) оригінальне  самовираження  через контакти з друзями.

  Ліліт у Козерогові у 3-му домі. У цьому домі Ліліт вносить негатив у ментальну сферу. Може бути  викривлене сприйняття дійсності і схильність до брехні. Близьке оточення може обманювати людину.

  Дивлячись у натальну карту, не можна сказати, що Єва Браун була з низьким рівнем інтелекту. Перевага стихій Землі і Повітря, а також Уран з Сонцем у Водолії  і гармонійно аспектований Меркурій, свідчить про добрий і реалістичний інтелект, свободу і оригінальність у мисленні, інтерес до знань, любов до спілкування з друзями і близькими людьми. Лише Ліліт додає негативу.

  Дехто з істориків вважає, наприклад німецький історик Хайке Гертемакер, що Єва Браун знала про злочини нацистів і поділяла їхні погляди.

 Історик: Єва Браун повністю розділяла погляди нацистів // Наука в світі // Новини освіти та науки в Україні та світі // Освітній портал™ — освіта в Україні, освіта за кордоном 

  Погоджуюся, що Єва Браун не була дурненькою дівчиною. Хоч Сонце у Водолії може символізувати свободолюбність, дружелюбність, але розміщення Асценденту у Скорпіоні і Плутона у 8-му домі і в квадратурі з Місяцем вказує на підсвідому схильність до крайнощів, означає жорстокість, фанатизм, боротьбу і безжальне ставлення до себе. Їй могло подобатися, що її коханець має владу над людьми і вирішує їхні долі.                   

 

4-й дім

  Знак Водолія і Сонце на куспіді 4-го дому,  вказують на те, що така людина  любить приймати друзів у своєму домі. Обстановка в сім’ї і домі мають не обмежувати свободу. Будинок і атмосфера в сім’ї у чомусь незвичні. Можуть бути і зміни помешкання (Водолій і Уран – це різкі зміни, несподіванки).

  Уран знаходиться у Водолієві у 3-му домі. Трактування: зміни (Уран), які пов’язані з сім’єю, житлом (4-й дім) проявляються у переїздах, у нових контактах (3-й дім), тобто у житті Єви були переїзди, зміни житла. Ще такий Уран може вказувати на вроджені незвичайні  здібності, які пов’язані з темами 3-го  дому.

  Уран у з’єднанні із зіркою Альтаїр. Про зірку Альтаїр прочитав цікаве трактування в одній із своїх книжок з астрології. Альтаїр – зірка сузір’я Орла. Астролог Марк Манілій у 1-му столітті н. е., трактуючи цю зірку у з’єднанні з Асцедентом, писав: «І оскільки Орел не управляє зброєю, а постачає її, повертаючи Юпітеру його блискавки, така людина у часи війни буде помагати королю або якому-небудь могутньому генералу, а її сила зробить їм важливу послугу». У гороскопі Єви Браун Уран має відношення до 4-го і 3-го дому. І ця жінки допомагала тирану, створюючи йому комфортний  домашній затишок (4-й дім) і супроводжуючи його в поїздках (3-й дім).

  Молодший управитель 4-го дому Сатурн знаходиться у Тельці у 7-му домі. Таке розміщення свідчить, що питання житла, сім’ї будуть сильно залежати від партнера. Також цей зв'язок означає проживання в домі чоловіка. Як відомо, Гітлер купив Єві будинок, а в 1945 р. вона переселилася в бункер. Бункер – це незвичайне житло (символізм Водолія).

  Сонце знаходиться близько до куспіду 4-го дому, тож має вплив на цей дім. Такі люди часто гордяться своїм походженням. Сім’я і дім для них мають важливе значення. Їхня популярність часто буває пов’язана з сім’єю, домом, батьківщиною, традиціями, предками. Сонце в Водолієві втрачає свою силу, бо у цьому знаку воно у вигнані. Аспект квадратури Сатурн-Сонце також послаблює Сонце і не сприяє успіху в сімейних справах.

 

5-й дім

  На куспіді цього дому знаходиться знак Риб. Таке розміщення свідчить про здатність іти на самопожертву заради кохання. У коханні, іграх, вихованні дітей і  улюблених справах велику роль можуть відігравати ідеалізм, загадковість, фантазії, чутливість, витонченість, мрії, романтизм, містицизм. Можуть бути здібності до поезії, музики, живопису і вивчення езотерики. Спорт, відпочинок  і розваги часто пов’язані з водоймами, романтикою, танцями під музику. Любовні романи не афішуються.

  Нептун знаходиться у Ракові в 9-му домі. Цей зв'язок між 5-м і 9-м свідчить, що в коханні (5-й дім) людина ідеалізує традиційні (Нептун у Ракові) погляди (9-й дім); кохання, таємні захоплення (5-й дім, Нептун) можуть мати значний вплив на світогляд (9-й дім).

  Молодший управитель 5-го дому Юпітер у 2-му домі. Пов’язує таке розміщення тему таємного кохання (5-й дім і Риби)  і тему доходів, матеріальних благ (2-й дім). Юпітер у Стрільці сильний. Тож сфери пов’язані з 5-м домом (розваги, заняття спортом, кохання) сприяли збільшенню доходів.

  Єва займалася спортом і дуже любила плавання. Підтверджують це фото і відео, які залишилися після її смерті. А про її роман з Гітлером знали довгий час лише близькі люди з їхнього оточення, бо інформація про ці стосунки приховувалася.

 

6-й дім

  Овен знаходиться на куспіді цього дому. Здоров’ю, особливо якщо Марс у карті погано розміщений, може зашкодити агресивність, небажання прислухатися до порад інших людей, наприклад лікарів і небезпечність роботи. Такі люди починають працювати із запалом, прагнуть проявити себе, але їм часто не вистачає терпіння з таким же запалом довести роботу до кінця, особливо якщо робота потребує багато часу і наполегливості.

  Марс у Близнятах у 7-му домі. Інтерпретація: а) проявлення активності і жвавості (Марс у Близнятах), допомагаючи (6-й дім) партнерам, чоловікові (7-й дім); б) служіння і бажання допомагати (6-й дім) пов’язані з комунікабельним чоловіком (Марс у Близнятах), який є партнером у житті (7-й дім).

  Північний вузол Місяця знаходиться в Овні у 6-му домі. Це розміщення вказує, що людині, для того, щоб еволюціонувати, потрібно в житті сміливо проявляти себе, прагнути вчитися самостійності в діяльності, вміти боротися і відстоювати свої інтереси, не боятися обов’язків (6-й дім). Південний вузол у Терезах у 12-му домі вказує, що потрібно менше опиратися у житті на таємних партнерів і страждати від стосунків.

 

7-й дім

  На вершині 7-го дому знаходиться знак Тельця. Таке розміщення свідчить, що у сферах цього дому велике значення відіграє реалізм, прагматизм, впертість, стабільність, практичність. Партнер у шлюбі має бути надійним. У стосунках з людьми і створенні зв’язків відчувається прагнення до стабільності.

  Венера, яка керує 7-м домом, знаходиться у 3-му домі у Козерогові. Знак Козерога підсилює реалізм, консерватизм, прагматизм у партнерстві. Люди, які мають у своїх гороскопах Венеру в Козерогові (особливо, якщо така Венера керує 7-м домом або знаходиться в ньому) серйозно ставитися до стосунків і шлюбу. Буває вони пізно вступають у шлюб або їхня друга половина буває значно старша за них. Розміщення Венери у 3-му вказує на переїзди, подорожі, контакти, які пов’язані з чоловіком або діловими партнерами.

  Сатурн у Тельці в 7-му домі і Сатурн – диспозитор Венери. Древні астрологи називали Сатурн «велике нещастя». Сатурн зменшує кількість претендентів, які можуть вступити з такою людиною у шлюб. Трактування такого  розміщення Сатурна: а) консерватизм, цілеспрямованість, холодність, стабільність (Сатурн) у стосунках (7-й дім); б) пізній або вимушений (Сатурн) шлюб (7-й дім); в) значно старший або строгий (Сатурн) партнер у шлюбі (7-й дім). Взаємна рецепція Венери і Сатурна свідчить, що Єві подобались такі стосунки.

  Важливий аспект квадратури між Сатурном і Сонцем, а також контр-антіс Сонце-Сатурн, вказують на холодність чоловіка, перешкоди у самовираженні і задоволенні свого «его». Сонце керує 10-м і має вплив на 3-й і 4-й дім. Єва страждала на початку роману з Гітлером від недостатнього спілкування (3-й дім) з ним і недостатньої його уваги. А також страждала, бо сильно хотіла вийти заміж, підвищити свій соціальний статус (10-й дім) і створити власну сім’ю (4-й дім), але на шляху до цілей (10-й дім)  були перешкоди (Сатурн).

  Марс у Близнятах вносить у стосунки з людьми активність, енергійність, сміливість і комунікабельність. Марс має лише позитивні аспекти, тож своїх значних негативних якостей тут він не проявляє. Гітлер, згадують люди з його оточення, не кричав на жінок і прагнув з ними обходитися галантно.

  Тригон між Марсом і Місяцем вказує на вплив сексуального партнера на психічний стан і світогляд (Рак на куспіді 9-го дому), а також цей аспект сприяє дружнім стосункам  (Місяць в 11-му  домі). Думаю, що цей аспект свідчить про піддатливість Єви Браун впливу ідей чоловіка. І Гітлер це розумів. Він казав: «Нема нічого прекраснішого, ніж виховувати юне створіння: дівчина у 18-20 років піддатлива, як віск. Чоловік повинен уміти накласти на будь-яку дівчину відпечаток своєї особистості. Жінка тільки цього і хоче».

  Розміщення Сонця у Водолієві і Марса в Близнятах вказує на незвичайний, інтелектуальний і комунікабельний тип чоловіка, який подобався Єві Браун. Гітлер захоплював її своїм ораторським мистецтвом. Вождь Третього Рейху вмів справляти враження на маси людей, особливо на жінок. Він вважав, що психологія мас подібна до психології жінки. Свою сексуальну енергію сублімував у політичну діяльність. Очевидці згадують, що під час промов фюрера були випадки коли жінки падали непритомні. Тисячі німкень писали листи Гітлеру і зізнавалися у коханні до нього. А ось в його особистому житті не все було так гладко. Гітлер казав, що не одружується, бо належить Німеччині. Розкрию один секрет з гороскопу Адольфа Гітлера: ця людина не могла співчувати. В його гороскопі нема планет в стихії Води, а Місяць знаходиться у знаку Козерога. В коханні потрібно проявляти чутливість, ніжність, душевне тепло. Гітлерові це було не під силу. У його здібностях до малювання це проявлялося також. Найкраще йому вдавалося в малюнках зображувати  строгі форми будинків архітектури. Жінки, які мали з ним близькі стосунки, страждали від неуваги, впадали в депресію і прагнули часто накласти на себе руки. «Навіть біль розлуки приносить жінці втіху», — цинічно казав Гітлер.    

 

8-й дім

  Близнята вносять у сфери 8-го дому теми, які пов’язані інформацію, цікавістю, розумовою діяльність. Тобто у такому випадку може бути інтерес до сексу, психології, окультизму, таємниць життя і смерті. Можуть виникають ситуації, у яких від інформації і особистих рішень може залежати життя. Потрібно більш обдумувати свої вчинки. Також потрібно слідкувати за своїми словами, бо необережні і необдумані висловлювання можуть зашкодити самі людині.

  Меркурій знаходиться у Козерогові у 3-му домі. Вказує на фатальні рішення, контакти, переїзди і подорожі, які можуть загрожувати життю. Знак Козерога вносить відповідальність, цілеспрямованість. Єва, прийнявши рішення їхати в Берлін до Гітлера, підписала сама собі смертний вирок. Меркурій має лише гармонійні аспекти, тож конфліктів у сфери 8-го і 3-го дому він не вносить.

  Марс має вплив на 8-й дім, бо знаходиться на близькій відстані до його вершини. Смерть і небезпеки у такому випадку можуть бути пов’язані з насиллям, чоловіками, агресією, зброєю. Ще це розміщення вказує на сексуальну привабливість жінки для протилежної статі.

  Плутон знаходиться у Близнятах у 8-му домі. Вже писав, що Плутон у цьому гороскопі є управителем Асценденту і символізує особистість, фізичне тіло Єви Браун. Тут є зв'язок, як і в гороскопі Мерилін Монро, між 1-м і 8-м домом. Цей зв'язок часто вказує в натальні карті на самогубство. Ще Плутон є планетою поколінь і відповідає за силу мас, війни, стихійні лиха, руйнування, владу над людьми, великі гроші, глибинні перетворення в житті і суспільстві, колективні страхи. Таке розміщення у 8-му домі вказує на смерть, яка може бути пов’язана з війнами, революціями, катастрофами, стихійними лихами, великими грошима, епідеміями, репресіями, масовою загибеллю.

  Аспект квадратури між Плутоном і Місяцем, управителем 9-го, дому вказує на фанатичні переконання і деструктивний вплив ідеології на особистість.

 

9-й дім

  Знаходиться на вершині цього дому знак Рака. Велику роль відіграють у сферах 9-го дому емоції, традиції, минуле, підсвідомість, рідні люди. Погляди у такої особистості можуть бути патріотичні, традиційні, націоналістичні. Сім’я, родичі і предки часто мають значний вплив на політичні і релігійні переконання. Подорожі на далекі відстані значно впливають на емоційну сферу.

  Місяць (Місяць керує Раком) знаходиться у знаку Діви в 11-му домі. Інтерпретація: а) переконання у житті (9-й дім) залежать від підсвідомого впливу (Місяць) друзів, соціуму (11-й дім); б) зміст життя (9-й дім) людини має  відношення до сімейних і традиційних (Місяць) цінностей, які є прийняті в суспільстві (11-й дім). Також такий зв'язок між 9-м і 11-м домом може вказувати на друзів серед іноземців, людей освічених.

  Нептун у Ракові в 9-му домі. Нептун вважається планетою поколінь. Вплив на особистість знака зодіаку у цьому випадку незначний. Люди цього покоління схильні ідеалізувати патріотизм, націоналізм, традиції. Нептун у 9-му домі можна трактувати так: або ідеалізм, містика, таємниці, поезія, музика, мають вплив на сфери 9-го дому, або людині важко чітко визначити і сформулювати свої погляди. Переконання можуть триматися у таємниці.

  Нептун є ретроградним, а це вказує, що енергія цієї планети сильно відчувається на внутрішньому рівні, є інтровертною. Єва була ідеалісткою, іі переконання мали значний вплив на життя.

  Ще Нептун є планетою в елевації, з якою астрологи пов’язують, як і елементи 10-го дому, успіх у професійні діяльності і профорієнтацію. В цьому гороскопі Нептун в елевації символізує таємну діяльність і славу, яка була пов’язана з таємним коханням (Нептун – управитель 5-го дому).    

   

10-й дім

  Знак Лева знаходиться на куспіді 10-го дому. Цілі в житті – бути у центрі уваги, займати лідируючу позицію у суспільстві, бути авторитетом, здобути славу. Кар’єра може бути пов’язана з публічною діяльністю. Батько або чоловік (в гороскопі жінки) може бути відомим і допомогти у питаннях кар’єри, у здобутті авторитету і слави.

  Сонце знаходиться у Водолії у 3-му домі, а також диспозитор Сонця Уран розміщений у 3-му домі. Професія часто пов’язана у таких людей з контактами, спілкуванням, інформацією, інтелектуальною діяльністю, подорожами, переїздами (3-й дім). Знак Водолія вказує на потребу свободи, вказує на те, що кар’єра і слава може бути несподівана, незвичайна.

Офіційно Єва була одною із секретарок Гітлера. Збереглися її записи на кіноплівку моментів перебування Гітлера в Бергхофі. Теми 3-го дому вписуються у ці заняття. Також відомо, що батько Єви працював шкільним учителем. Зв'язок між 10-домом і 3-м описує це.

  Сонце знаходиться на близькій відстані до куспіду 4-го дому. У цьому випадку трактування може бути таке: або кар’єра має відношення до сфер 4-го дому, наприклад, це може бути сімейний бізнес, або цілі в житті такої людини -  реалізація в сімейному житті, збереження традицій. 4-й дім символізує і кінець життя. Як відомо, Єва здобула славу і добилася своїх цілей незадовго до смерті.

  Слабкий управитель 10-го дому вказує на проблеми і перешкоди у досягненні цілей і визнання.

 

11-й дім

  На куспіді знаходиться знак Діви. У виборі друзів, у соціальні і групові діяльності велике значення  відіграє прагматизм, реалізм, прискіпливість. Друзі і покровителі допомагають у вирішенні проблем. Друзі у такої людини мають бути надійні, на яких можна покластися. Сама людина також готова допомагати друзям.

  Меркурій, як управитель 11-го дому у 3-му, пов’язує 11-й і 3-й дім. Меркурій сприяє у дружніх контактах, пов’язує подорожі і контакти з груповою діяльністю, друзями.

  Місяць знаходиться у Діві у цьому домі. Таке розміщення свідчить, що людина відчуває себе психологічно комфортно (Місяць), коли працює (Діва) у сферах пов’язаних із друзями, групами,  соціумом (11-й дім). Серед друзів може бути багато жінок. Потреба дружити відчувається сильно на підсвідомому рівні. Секстиль Місяця і Нептуна (якщо взяти великий орбіс) підсилює інтуїцію, яка може проявлятися у виборі друзів.  

 

12-й дім

  Знак Терезів на куспіді цього дому вказує на чутливість у стосунках, на здатність самопожертви заради любовних відносин. Таким людям може бути важко розібратися у своїх стосунках. Партнери і шлюб можуть навіювати смуток. Душевні страждання часто пов’язані із відносинами з людьми. Стосунки зберігаються у таємниці, а партнери можуть бути таємними.

  Венера у Козерогові на куспіді 3-го дому може свідчити, що в коханні не вистачало спілкування (3-й дім), а інформація про стосунки не афішувалася. Зв’язок між 3-м і 12-м домом пов’язує переїзди, спілкування, контакти з таємницями, не публічною діяльністю.        

    

  Єва Браун найбільше вражає своєю відданістю, фанатичністю. Вона прагнула бути вірною своєму чоловікові і не намагалася впливати на його рішення. Вона, як і мільйони німецьких громадян, фанатично вірила в геніальність свого вождя. Для неї Гітлер був спасителем Німеччини.

  У біблійні легенді про гріхопадіння перших людей написано, що Адам і Єва, не послухавшись Бога, втратили рай і були приречені на загибель. Нацисти створили свою ідеологію, відкинули Божі заповіді і змусили повірити німецький народ в Адольфа Гітлера. Закінчилося все трагічно і для Єви Браун і для Німеччини.

1 коментар

Сергій Янушевський
"… Думаю, ключове слово, яке найбільше може пояснити вчинки Єви, — слово «фанатизм». Існує тип людей, які схильні фанатично боротися за свої цілі і переконання в житті..." якби Єва не належала до цього типу людей, то життя б вона не закінчила у бункері на Фосштрассе…
Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте